A jó, rossz és csúnya a Green Bay Packers győzelméből a Dallas Cowboys felett

Mike McCarthy undorodva eldobta a fülhallgatóját.

Aaron Rodgers olyan magasra ugrott, mint egy 38 éves konzervdoboz, ökölbe szorította és meghajolt.

McCarthy Green Bay-be való visszatérését elrontották. A Packers vereségsorozata véget ért.

A Kicker Mason Crosby 28 yardos mezőnygólt lőtt a vasárnapi hosszabbításból 3:09-nél, így a Packers 31-28-as győzelmet aratott.

A Green Bay 4-6-ra javított, 2008 óta megszakította első ötmeccses vereségsorozatát, és egyelőre megmentette a szezont. A második félidő 14 pontos előnyét kihagyó Dallas 6-3-ra esett vissza.

Íme, a jó, a rossz és a csúnya Green Bay Dallas elleni győzelméből.

A JÓ

CHRISTIAN WATSON: A Packers újonc, második körös választása komoly csalódást okozott első szezonjának nagy részében, sérülésekkel és kieséssel küzdött.

Watson térdműtéten esett át az edzőtábor nagy részét kihagyta. Három meccset hagyott ki combizom-sérülés miatt – az utolsó két meccsen pedig agyrázkódás és mellkassérülés miatt esett ki. A vasárnapi meccsre pedig mindössze 10 elkapással lépett pályára.

Watson azonban vasárnap megtartotta a kilépési partiját, pályafutása első három touchdownját szerezte, és 2022-ben először életet adott a Packers passzjátékának.

Watson legyőzte az egyetlen fedezetet, és behúzta Aaron Rodgers 58 yardos TD-passzát 4:54-gyel a második negyedből, ami kiegyenlítette a meccset, 7-7. A negyedik negyed elején Watson elszabadult, és behúzott egy 39 yardos TD-t Rodgerstől, ami 28-21-re húzta a Packerst.

Watson pedig 2 és fél perccel átfutott egy keresztezési utat, és elkapott egy 9 yardos TD-t Rodgerstől, ami 28-28-ra kiegyenlítette a meccset.

Watsonnak volt néhány korai cseppje, ami költségesnek bizonyult. De több mint megváltotta magát három touchdownnal, amivel játékban maradt Green Bay.

Miután hónapokig láthatatlan volt, Watson megmutatta, miért került Green Bay a második körbe, és miért használta a 34-et.th általános választás az áprilisi drafton Észak-Dakota államból.

RUDY FORD: Ford úgy lépett be a napba, hogy ebben a szezonban a defensive snapek mindössze 12.48%-át játszotta el. De mivel a cornerback Eric Stokes a sérült tartalékban volt, Ford bekerült a kezdőbe, és ragyogott.

A Packers a slotembert, Rasul Douglast a cornerbackbe, a biztonsági Darnell Savage-et a slotba, Fordot pedig a biztonságba helyezte. Ford pályafutása legnagyobb meccsét vívta egy pár interceptionnel, ami 14 ponthoz vezetett.

Amikor a Dallas 7-0-ra vezetett a második negyed közepén, és a Green Bay 11-es góljával egy harmadik góllal néz szembe, a Ford elkapta a Dallas hátvédjét, Dak Prescottot, és 34 yardot dobott vissza.

A Cowboys akkoriban ponthatáron volt, és kétgólos vezetésre készült. De Ford hatalmas játéka megváltoztatta ezt – és a játék lendületét.

Alig három játékkal később Aaron Rodgers Christian Watsont találta el, és 58 yardos touchdownt ért el, ami kiegyenlítette a meccset, 7-7.

Aztán 2:30 volt hátra a félidőből, a Ford másodszor hárította Prescottot, és 34 yarddal visszaadta a Cowboys 24-nek. Három játékkal később Aaron Jones 12 yardos touchdown futott be, amivel 14-7-re vezetett a Green Bay.

TISZTELETÜK KIFEJEZÉSE: A Packers a meccs előtt tiszteletét tette Mike McCarthy előtt, és egykori vezetőedzőjük képét tette fel a JumboTronon az „Üdvözlünk vissza!” címszó mellé.

McCarthy a 2010-es szezonban Super Bowl-bajnoki címig vezette a Packerst. És McCarthy, aki 2006 és 18 között a Green Bayben edzősködött, a csapat történetének második leghosszabb hivatalban lévő edzője volt Earl “Curly” Lambeau (1921-49) mögött.

De nem McCarthy volt az egyetlen korábbi Packer edző vagy játékos, aki most Dallasban dolgozik, akit a meccs előtt elismertek.

A többiek között volt Joe Philbin támadóvonal-edző, Scott Tolzien edzőasszisztens, Al Harris védekező-edző, Rayna Stewart segédedző, Rob Davis segédedző, Scott McCurley, a beállósok edzője, Joe Whitt Jr. a védekező passzjáték-koordinátor, a támadósor asszisztense. edzője Jeff Blasko és a minőség-ellenőrzési edző Ryan Feder.

EZ ÉS AZ: A Green Bay 207 yardot futott 39 cipeléssel – ez lenyűgöző 5.3 yard kísérletenként. A Packers korán megadta az alaphangot: 13 rohanással 65 yardot futott az első negyedben (5.0), és a nap folyamán elszenvedett. … Isaiah McDuffie, aki a sérült De'Vondre Campbell helyére lépett, csapatcsúcsot ért el 13 szerelésben. … Aaron Rodgers a szezon legjobb meccsét vívta: 14-ból 20 passzt 224 yardot, három touchdownt és interceptiont nem szerzett. Rodgers szintén 146.7-es passzolóval végzett. … Allen Lazardnak volt egy 36 yardos elkapása a hosszabbításban, ami beállította Crosby meccsgyőztes rúgását.

A ROSSZ

FEDEZD AZT AZ EMBERT: A Green Bay nem tudott válaszolni a dallasi szélességű CeeDee Lamb kérdésére.

Lamb 11 fogadással 150 yardon és egy pár touchdownnal végzett. Ez volt az első alkalom ebben a szezonban, hogy Lamb elérte a 100 yardot egy meccsen.

Lamb három yardos TD-t kapott a második negyedben, amivel 7-0-ra vezetett a Dallas. Aztán a harmadik negyed végén Lamb 35 yardos TD-vel megütötte a cornerbacket, Jaire Alexandert, amivel a Cowboys 28-14-re vezetett.

Lamb az egyik legveszélyesebb szélső a bajnokságban. De a Cowboys ezek után nem különösebben tehetséges, és a Packersnek a Lamb lassítását kellett volna a legfontosabb feladatává tennie.

FORGALMI BAJOK: A Green Bay mindössze 13 labdát szerzett a 2021-es szezonban. 15-ben már 2022-en vannak.

A második negyed közepén Rodgerst menesztette DeMarcus Lawrence, Jayron Kearse pedig felépült. Ez volt a harmadik alkalom, hogy Rodgers fumble-t csinált ebben a szezonban, és a Packers mindhármat elveszítette.

Aztán a harmadik negyedben a visszatérő Amari Rodgers fumble-t kapott, és egy puntot vesztett (erről lentebb).

A 2022-es Packersnél kevés a hibalehetőség, és a forgalom rendkívül költségesnek bizonyult.

EZ ÉS AZ: A biztonsági Johnathan Abram, a Green Bay játékosa, akit a héten szerződtetett, felszólították, hogy tartsa meg a második negyed kezdőrúgását. Ez a büntetés arra kényszerítette a Packerst, hogy a saját 10 yardos vonalánál kezdje meg a drive-ot. … A Dallas irányítójának, Tony Pollardnak 115 futott yardja volt, miközben a Green Bay tovább küzdött a futás ellen.

A CSÚNYA

AMARI RODGERS: A Green Bay második év széles fogadója a Packers egyik legkiábrándítóbb harmadik körös draftja volt a közelmúltban. Rodgers mindössze nyolc elkapást szerzett pályafutása során, és az év elején elveszítette állását a Green Bay kick-visszavágójaként. De a Packers továbbra is ügette Rodgerst a punt returns miatt, annak ellenére, hogy mindössze 7.0 yardos átlaggal lépett pályára, és hatalmasat küzdött a labdabiztonsággal. A Green Bay hűsége Rodgershez vasárnap ismét költségesnek bizonyult.

A harmadik negyed közepén Rodgers ötödször fumblet meg egy punt ebben a szezonban, és a dallasi Sean McKeon felépült a Packers 45-énél. Négy játékkal később Tony Pollard középre lőtt egy 13 yardos touchdownt, amivel a Dallas 21-et szerzett. -14 vezetés.

Keisean Nixon váltotta Rodgerst a meccs hátralévő részében. Addigra azonban megtörtént a kár.