Aaron Rodgers, most 18 évesth Az NFL-szezon csak egy szezonbeli profi volt.

A jelenlegi újoncok Quay Walker és Romeo Doubs mindössze hat évesek voltak. Matt LaFleur vezetőedző pedig a Northern Michigan csapatának hátvédje volt.

Az év 2006 volt – és ez volt az utolsó alkalom, hogy a Green Bay Packers 3-5-re végzett. Vasárnap estig.

A tekergőző Packers Buffalóba került – vitathatatlanul az NFL legjobb csapata –, és a hatalmas Bills megfúrta őket.

A Buffalo hátvédje, Josh Allen dobott pár touchdownt, a Green Bay védelme ismét küzdött, a Bills pedig 27-17-re nyert.

A Buffalo 6-1-re javított, és az AFC legjobb rekordja. A Packers (3-5) 2016 óta először veszítette el sorozatban negyedik meccsét, és 3 és fél meccsel maradt alul a Minnesotától (6-1) az NFC Northban.

Íme a jó, a rossz és a csúnya a Buffalo Packers elleni győzelméből.

A JÓ

FUT JÁTÉKOT: A Packers minden tőlük telhetőt megtett, hogy megalapozza a futást, birtokolja a labdát és távol tartsa Allentől. És Green Bay ezt rendkívül jól csinálta.

A Packers szezoncsúcsot 208 yardot futott, és 6.7 yardot átlagolt cipelésenként. És ha a védelem jobban játszott volna, ez a támadó megközelítés elég jó lett volna ahhoz, hogy hatalmas felfordulást okozzon.

Aaron Jones szezoncsúcsot futott, 143 yardot 20 cipeléssel, és négy passzt is elkapott. Jones hosszú, 32 yardos futást produkált, és 7.2 yardot átlagolt cipelésenként.

AJ Dillon is 54 yardot futott 10 cipeléssel (5.4), és mindkét hátvéd sokat sebzett az érintkezés után.

A Green Bay az első félidőben 83 lerohant yardot szerzett, ami közel 17 percig segítette a labdát. A Packers ezután 125 yardot futott a második félidőben, annak ellenére, hogy passzjátékuk az utolsó percekig alkalmatlan volt.

Ha a Green Bay ezt a tervet követi a következő hetekben, talán még megmentheti ezt a csalódást keltő szezont.

ROMEO DOUBS: Senkinek sem volt szüksége önbizalomnövelőre, mint Doubsra, az újonc szélsőre, aki a múlt héten nem érte el a négy célpontját.

A Doubsnak pont ezt kellett volna elérnie egy 19 yardos, cirkuszi elkapással a második negyed közepén egy touchdownért, amely 14-7-re húzta a Packerst.

Doubs megpördítette a cornerbacket, Taron Johnsont, majd Doubsnak magának kellett visszapörgetnie a remek elkapáshoz. Doubs zseniális munkát végzett, hogy mindkét lábát leugorja, uralta a labdát, és a Packers egyik leglenyűgözőbb elkapását érte el a szezonban.

Doubsnak volt egy 26 yardos elkapása is a negyedik negyedben, és az éjszakát 67 yardos négy elkapással zárta.

EZ ÉS AZ: A sarokhátvédek, Rasul Douglas és Jaire Alexander egyaránt hárítottak a negyedik negyedben. Allen mindössze négy interceptiont dobott a szezon első hat hetében. …

A ROSSZ

CHRISTIAN WATSON: A Green Bay második körös draftválasztása frusztráló évet zárt.

Watson térdműtéten esett át az edzőtábor nagy részét kihagyta. Három meccset is kihagyott combizom-sérülés miatt – beleértve az utolsó két versenyt is.

Watson vasárnap visszatért, de csak nyolc játékot bírt ki.

A harmadik és 15-ös meccsen Rodgers 12 yardon keresztül eltalálta Watsont a középső képernyőn. De Watson agyrázkódást szenvedett Tremaine Edmunds tackle-jén, és nem tért vissza.

„Azt gondolom, hogy bármilyen támadásban egy gyors játékost akarunk a pályán, legalább az egyik fogadó poszton, hogy megnyissák a dolgokat” – mondta Watsonról a múlt héten Jason Vrable, a Packers széles elkapóinak edzője. „Az emberek természetesen tisztelik a sebességét. Erős, nagydarab. Mindannyian láthatjátok ezt a cuccot.

„Nyilvánvaló, hogy amikor a szalagot nézed, és te vagy a védelem, akkor tisztelned kell ezt a sebességet, mert az emberek el fogják futni. Nagyszerű munkát végzett a rehabilitáció és a visszatérés során, és remekül érzi magát, úgyhogy izgatottan várom, hogy lássam, hol tart ebben a játékban.”

Watson jól ment a verseny előtt. De mint túl sokszor ebben a szezonban, Watson is durva formában volt, amikor a meccs véget ért.

ELVESZTÉSI OLDALAK: A Green Bay újonc linebackerét, Quay Walkert sportszerűtlen büntetéssel sújtották, és kidobták a játékból, miután a Bills oldalvonalán meglökte a buffaloi gyakorlócsapat tight endjét, Zach Davidsont.

Értelmetlen, önző döntés volt, mivel úgy tűnt, Davidson megpróbálta megakadályozni, hogy Walker elessen.

Néhány perccel később a Packers belső beállósa, De'Vondre Campbell jobb térdsérülése miatt kiszállt, így Green Bay rendkívül vékony volt.

Walker és Campbell nélkül a Packers Isaiah McDuffie-val és Eric Wilsonnal játszott belső beállóként a második félidőben.

NEGYEDIK LE HIBA: A negyedik negyed elején 27-10-re lemaradva a Packers a Buffalo's 26-hoz vezetett, és a negyedik és az 1-gyel szembesült.

Green Bay egész este tetszés szerint futotta a labdát, és Jonest küldte középre. A Buffalo defensive end Von Miller azonban felrobbantotta a Packers támadósorának jobb oldalát, ami szabaddá tette az utat a cornerbacknek, Taron Johnsonnak, hogy érintetlenül versenyezzen, és 1 yardos vereséget szenvedjen Jonest.

NYOMÁS ALATT: Buffalo egész éjjel óriási nyomást gyakorolt, különösen a közepén.

Ed Oliver és Tim Settle tackles hatalmas hatást gyakorolt ​​egész éjszaka. És bár Rodgerst csak kétszer menesztették, sok visszaesése során kényszerült.

A Green Bay bal oldali védő, Elgton Jenkins (láb) nélkül játszott, aki késett scratch volt. Az újonc Zach Tom pedig, aki Jenkinst váltotta, időnként felülkerekedett.

EZ ÉS AZ: … A Packers hátvédje, Aaron Rodgers a negyedik interceptionjét dobta 2022-ben. Rodgers 2021-ben és 2019-ben mindössze négy interceptiont szerzett, 2018-ban pedig csak két INT-t. … Sammy Watkins, aki pályafutása első három szezonját Buffalóban töltötte, csalódást okozott. hazatérés. Watkins három yardon keresztül csak egy passzt kapott el. … Keisan Nixonnak volt egy 49 yardos kezdőrúgása a második félidő elején, amit Innis Gaines tartása törölt el. … A Green Bay minden idők 0-7-re esett vissza Buffalóban.

A CSÚNYA

VÉDELEM: A Green Bay védelme hét első körös draftjoggal rendelkezik, köztük hat kezdő. Egy olyan szezonban, amikor az offense átalakulóban van, a Packers azt tervezte, hogy 2022-ben a védelmére támaszkodik.

Nos, ez a terv nem jött be.

A Green Baynek égetően szüksége volt a védelemre, hogy korán felragyogjon, ha azt remélte, hogy a hatalmas Bills mellett lóghat. Ehelyett az ellenkezője történt.

A Buffalo három sima touchdown drive-ja volt az első félidőben, és 24-7-re vezet a félidőben.

Allen a tight end Dawson Knoxot találta el 1 yardos TD-ért, Stefon Diggst találta 26 yardos ponttal, Isaiah McKenzie pedig 7 yardos touchdownt ért el.

A félidőt Buffalo 234 yarddal fejezte be, és játékonként 9.0 yardot átlagolt. A Bills emellett 107 első félyardot futott, és 8.2 yardot átlagolt cipelésenként.

A második félidőben jobb volt a Green Bay védelme. Addigra azonban már túl kevés volt, túl késő volt.

– Mennyire leszünk jók a védekezésben? A Packers külső linebacker, Preston Smith mondta a múlt héten. „Nagyszerűek akarunk lenni, és ez egy olyan meccs lesz, amivel bebizonyítjuk, milyen jók vagyunk és milyen nagyszerű védekezésben vagyunk, és megmutatjuk, hogy mi a képességünk, és miből vagyunk. Készen állunk a kihívásra.”