A Vikings Rally Past Bills 2022-ben az év játéka

A Vikings győzelmi sorozata hét, és még mindig számítanak, de ez még nem a malmi győzelem volt. Ehelyett a Vikings besétált a zaklatók otthonába, három negyedig bántalmazták, majd ügyességre, gyorsaságra, keménységre és keménységre támaszkodva elképesztő 33-30-as győzelmet arattak a Buffalo Bills ellen.

Már az év játékaként emlegetik, és ami a drámát, a sokkoló értéket és a kiegyensúlyozott ügyességet illeti, nagyon könnyen kiderülhet, hogy ez lesz a 2022-es alapszakasz legjobb játéka.

A Bills és szurkolóik nagyon élvezték ezt a meccset, ahogy közeledett a negyedik negyed. A harmad végén a Buffalo 27-10-re vezetett Tyler Bass mezőnygólja után. Úgy tűnt, a meccs a hazaiak javára válik.

De a kickoff utáni játékban Dalvin Cook 81 yardot futott touchdownért, pályafutása leghosszabb távján megelőzve a Billst az end zone-ig. A negyedik negyed 10 pontos hátránya sokkal jobb volt, mint a 17.

CJ Ham 3 yardról az endzone-ba hajtott, 4:34-cel volt hátra, hogy igazi reményt adjon a Vikingsnek. Három ponton belül kellett volna lenniük, de Greg Joseph a jobb oldalról bevágta az extra pontot, így 27-23 volt a hátrány.

Miután a Vikings védelme kikényszerítette a hármast, a meccs komolyan kezdődött. A Minnesota a saját 24-esével indult, a Vikings pedig 4-gyel nézett szembeth-és-18 a saját 27-ből a 2 perces figyelmeztetésnél. Ekkor érte el Justin Jefferson (10-193-1) egy életre szóló elkapását, miközben letakarva felemelkedett, és egy kézzel elkapta Kirk Cousins ​​passzát, miközben a földre esett, és soha nem engedte, hogy a labda hozzáérjen. terra firma. A játék 32 yardot szerzett a Vikingsnek.

Ahogy az út folytatódott, a Vikings, egy másik Cousins-to-Jefferson bérlet 1-et adott a Vikingsnekst-és gól a 3-asnál. A Bills nem engedte be a Vikingst az endzone-ba, és amikor Cousinst megállították egy 4-esnélth-Lefelé játék körülbelül hat hüvelykkel a gólvonaltól, 41 másodperc van hátra, úgy tűnt, a Bills kitart.

A Vikingsnek nem volt időkérése, de a Bills nem térdelt, mivel Josh Allen a saját célterületén kapja meg a snapet. Ahelyett, hogy megszerezte volna a snapet, és egy-két yardot kihúzott volna, Allen elejtette a snapet, a linebacker Eric Kendricks pedig visszaszerezte azt az endzone-ban, így nyert gólt.

Noha ez a csodálatos esemény úgy nézett ki, mint a meccset megnyerő touchdown, nem az volt. A Bills a játékszabály utolsó meccsén döntetlen mezőnygólért hajtott. Buffalo profitált egy hivatalos hibából a hajtásnál, mivel a Billsnek tulajdonították Gabe Davis kulcsfontosságú fogadását, amikor a labda földet ért. A Replay nem volt elkötelezett, de az NFL elismerte, hogy így kellett volna.

Kevin O'Connell csapatkapitányai az érmefeldobásnál beadták a labdát a Vikingsnek a hosszabbítás elején. (Megjegyzés önmaga számára – mindig hívja a farkat.) Ismét a Vikings vezette a mezőnyt, és úgy tűnt, hogy touchdownnal nyernek, amikor 1-es lesz.st-és-gól a 2-yardos vonalról. A Buffalo védelme azonban még egyszer felemelkedett, és O'Connellnek meg kellett elégednie Joseph mezőnygóljával.

Az ezt követő labdabirtokláskor úgy tűnt, hogy Bills vagy a mezőnygól elérése felé tart, vagy egy touchdownnal megnyerte a meccset, de Allen a forgalomba dobta a labdát, Patrick Peterson pedig a második interceptiont hajtotta végre a játékban, így a Vikings újabb gólt szerzett. .

Örvendetes volt egy csapat számára, amely most 8-1-re áll, de még mindig leminősítették a Nyugat-New York-i győzelem előtt. A veterán megfigyelők megkérdőjelezték, hogy a Vikings a szezonnyitón kívül miért nem tudott egyetlen meccset sem nyerni egynél több ponttal, és azt is, hogy kit vertek meg.

A liga egyik legjobb csapata elleni 17 pontos visszatérés után a Vikings válaszolt legalább egy ilyen kérdésre.

Senki sem volt boldogabb, mint Peterson, aki Minnesotában újjászületik, és szívesen válaszolt a kritikákra. „Nem próbáljuk bebizonyítani, hogy tévednek. Csak azt akarjuk, hogy továbbra is igazunk legyen, minden egyes alkalommal, amikor pályára lépünk.” - mondta Peterson. „Ha nem vagyunk jó futballcsapat, hogyan tudnál visszajönni ebből a hiányból? Most nézzen ránk."

A Vikings jó csapat, és jelenleg nagyszerűnek tűnik. De minden héten van egy új teszt az NFL-ben, és mire a 11. héten a Vikings elkezdődik a Cowboys ellen, a Bills felett aratott diadaluk dicsőségére emlék lesz. Újra bizonyítaniuk kell a US Bank Stadionban, és az azt követő hetekben.

A cél a legjobb csapat lenni február elején. Csak vak optimizmus azt állítani, hogy pontosan ez fog történni, de a szezon felénél úgy tűnik, hogy a Vikingsnek több mint egy ütős esélye van a cél elérésére.