A jó, rossz és csúnya a Green Bay Packers veszteségéből a Philadelphia Eagles ellen

A dal ugyanaz marad.

És fiú, ez egy brutális ballada volt a Green Bay Packersnek?

A Green Bay utószezoni reményei szerint a vasárnapig tartó életfenntartásban lesz része. Most kihúzhatja a dugót.

A házigazda Philadelphia összesen 500 yardot halmozott fel, 10-ből hetet szerzett, és 40-33-ra legyőzte a Green Bayt. Ez volt a legtöbb pont, amit a Packers engedett 20. november 2016. óta, amikor a Washington 42-t szerzett ellenük.

A Green Bay nyolc meccsen belül hetedszer veszített – 2008 óta ez az első alkalom.

A Packers szintén 4-8-ra esett vissza 2006 óta először. Az NFC-ben mindössze két csapat – a Chicago (3–9) és a Los Angeles Rams (3–8) – rendelkezik rosszabb eredményekkel a konferencián, mint a Green Bay.

A harmadik negyed végén ferde sérülés miatt kiesett a játékból a védő, Aaron Rodgers. Az ígéretesen indult szezon pedig hivatalosan is a csapat történetének egyik legkiábrándítóbb szezonja lett.

Íme, a jó, a rossz és a csúnya a Philadelphia Packers elleni győzelméből, a csúnyával kezdve.

A CSÚNYA

SIKERES VÉDELEM: A Packers védelme úgy viselkedett, mintha zászlófocit játszottak volna az éjszaka nagy részében, és egyáltalán nem érdekelt az Eagles fizikális képessége. És azoknak, akik Joe Barry védelmi koordinátor kirúgását kérik, több lőszerük van, mint valaha.

A Philadelphia figyelemre méltó 363 yardot futott, ebből 183 yardot egyedül az első félidőben. A hátvéd Jalen Hurts (157) és a futó Miles Sanders (143) egyaránt 100 futott yardot múltak el, ami 100 14. hete óta ez az első alkalom, hogy az Eagles két 2020 yardos futóval rendelkezik.

Hurts pályafutása vasárnap előtti csúcsa 106 futott yard volt. 157 futott yardja – ebből 102 csak az első félidőben volt – az ötödik legtöbb volt a Super Bowl-korszakban egy irányító által.

Sanders átlagosan 7.4 yardot ért el cipelésenként, miközben 143 yardot futott, és szerzett egy pár lerohant touchdownt. Kenneth Gainwell 39 yardot és egy touchdownt is futott.

A Packers a 26. helyen lépett pályárath bajnokságban engedélyezett lefutású yardokban (135.8). Az éjszaka végére ez a szám 154.8-ra emelkedett, a Packers pedig a 31. helyre esett a teljes rohanó védekezésben.

BRUTÁLIS KEZDÉS: Mindössze hat perccel a meccs után a Packers már 13-0-s gödörben volt. Az Eagles 75 yardot hajtott a touchdownért a nyitó drive-ot, amelyet Kenneth Gainwell gólos futása zárt le. Rodgerst elkapták a Green Bay első labdaszerzésénél, és három játékkal később a Philadelphia Miles Sanders elszakított egy 15 yardos TD-futást.

A ROSSZ

NAGYON FÁJ: Az Eagles hátvédje, Jalen Hurts megmutatta, miért ő az egyik vezető jelölt a liga MVP-díjára.

Hurts feltűnően élesen dobta a labdát, 16/28-ból 153 yardot és két touchdown-passzt ért el. Hurts 157 yardot is futott, és 9.9 yardot átlagolt cipelésenként.

„Rengeteg kihívás elé állít minden védelmet, mind zsebben, mind zsebben” – mondta Matt LaFleur, a Packers edzője a múlt héten a Hurtsról. "Nyilvánvalóan sok fegyver van körülötte, hogy eldobja a labdát, és ezek a srácok nagyon magas szinten teljesítenek."

Vasárnap ismét ez volt a történet, amikor a Hurts and the Eagles lerombolta a Green Bay védelmét.

durva ÉV: Rodgers bedobott egy pár interceptiont, így szezonja összesen kilencre nőtt. Ez a legtöbb a szezonban 2010 óta.

A Green Bay harmadik támadójátékában egy Rodgers-passzt elhárított, és Josiah Scott elkapta. Aztán a Green Bay második negyed első sorozatában az Eagles biztonsági biztonsági Reed Blankenship Tyler Davis elé ugrott, és elkapta Rodgerst.

A háromszor menesztett Rodgers később ferde sérülés miatt kiesett a játékból.

RASUL DOUGLAS: Green Bay cornerbackje volt a 2021-es szezon meglepetése, amikor felkapták az utcáról, és öt interceptionnel vezette a Packerst – ebből kettőt is touchdownért tért vissza.

A dolgok nem voltak ilyen rózsásak 2022-ben, és vasárnap még csúnyábbak lettek.

Douglas egy 30 yardos TD-t adott fel közvetlenül a félidő előtt az Eagles harmadik helyén álló Quez Watkinsnak, amivel 3-27-ra vezetett a Philadelphia. Aztán az Eagles nyitólabdájánál a második félidőben AJ Brown elszívta Douglast 20 yardos TD-ért, amivel 11-34-ra tolta Philadelphia előnyét.

EZ ÉS AZ: Keisean Nixon elejtette a nyitórúgást az endzonában. Ahelyett, hogy a helyén maradt volna, Nixon kifutotta a labdát, és már 10 yard után megállították a Packers 9 yardos vonalánál. … Mason Crosby kihagyott egy kritikus extra pontot, ami miatt a második negyedben 20-20-as döntetlen született. Crosby a 21-ből 22-et ért el extra pontokkal. … A Packersnek volt egy utolsó esélye, hogy visszaszerezze a labdát, és megpróbálja kiegyenlíteni a meccset. Ehelyett Sanders háromszor vitte 11 yardot és egy first downt, amivel véget ért a meccs.

A JÓ

JORDÁN SZERELEM: A Packers tartalék hátvédje a negyedik negyedben lendületbe került, miután Rodgers ferde sérülésével távozott.

Love annyit tett, hogy belépett és vezetett egy négy játékból álló, 75 yardos touchdown drive-ot. A Love 3 a 3 ellenében ment a 75 yardos hajtáson, beleértve egy 63 yardos TD-passzt Christian Watsonnak egy átkelő útvonalon, amelyet az újonc vitt a házhoz.

Love a 6/9-es éjszakát 113 yarddal zárta, és 146.8-as hátvédet ért el. Két drive-ja során 10 pontra vezette a Packerst.

Mivel a Green Bay kiesett a rájátszásból, sokan azt fogják kérni, hogy Love játsszon. Remekül kezdett vasárnap.

CHRISTIAN WATSON: Watson negyedik negyedének TD-je volt a hatodik az elmúlt három meccsben. Watson lett az első Green Bay újonc 1952-es Billy Howton óta, aki három zsinórban touchdownt ért el.

Watsonnak három TD-je volt november 13-án a Dallas ellen, kettő a Tennessee ellen november 17-én és egy másik az Eagles ellen. A szezon rendkívül csendes első fele után Watson ugyanolyan – vagy jobban – játszik, mint bármelyik újonc az idei töltött vevőosztályban.

HOL VAN RUDY?: A Packers safetyje, Rudy Ford nagy hatást gyakorolt, mióta a 10. héten bekerült a kezdőbe.

November 13-án Fordnak volt pár interceptionje a Dallas elleni győzelem során. Vasárnap a Ford megfosztotta az Eaglesből kiemelkedőt, AJ Brownt és a Green Bay beállósa, Quay Walker felépült.

Walker 63 yarddal visszatette a fumblet az Eagles 13 yardos vonalára, és három játékkal később Rodgers egy touchdown passzt dobott a futó Aaron Jonesnak.

EZ ÉS AZ: A Packers megállította az Eagles-t egy harmadik és 1-gyel és egy negyedik és 1-gyel is az első negyedben. Jalen Hurts mindkét játékban megpróbált besurranni a first down-ra, de Kingsley Enagbare és Rasul Douglas is haszontalanul végzett szerelést. … Justin Hollins linebacker, akit mindössze három nappal korábban szerződtettek, a második negyedben menesztette Hurtst. … Keisean Nixon 52 yardos visszarúgása a második félidő elején volt a Green Bay leghosszabb ideje azóta, hogy Jeff Janis 70 yardot hozott vissza 22. november 2015-én. Ezt később Nixon is megtette, 53 yarddal a negyedik negyed végén.