Ousmane Dembele kételkedik az El Clasicóban a bejelentett lassú felépülés után

Az FC Barcelona támadója, Ousmane Dembele most kétséges, hogy visszatér-e a Real Madrid elleni, március 19-i El Clasico-ba, miután arról számoltak be, hogy sérüléséből való felépülése a vártnál lassabban halad.

A 7-es szám január 28-a óta nem használható, amikor a 26. percben, a Gironában a La Ligában egy combütéssel felhúzott, és az 1-0-ra megnyert meccsen Pedri váltotta fel.

Az első hírek szerint a francia játékos öt hétig nem léphet pályára, ami hat hétre tehető, ha esetleg visszatér vasárnap a bilbaói Athletic Clubba.

Jelentései AS hétfőn azt mondta, hogy Pedri, aki szintén megpróbálja túllépni a saját combütését, San Mames-ba is eljuthat, és a meccs vége felé kap egy 20-25 perces jelmezt..

A sérültlistán szereplő párhoz Robert Lewandowski is csatlakozik, és miközben mindhárom férfi együttesen ismét Don Blaugrana mellé állt. március 19-i Clasico-ra a La Ligában, ami eldöntheti a bajnoki címet, RAC1 és a Mundo Deportivo követelés hogy Dembele abban a szerelésben is kétséges.

RAC1 azt mondja, hogy Dembele felépülése lassabban halad, mint az eredetileg várták, és a Barca inkább óvatosan lép fel.

Míg Dembele határozottan kizárt az Athletic Club találkozójáról, a Madrid elleni részvétele már nem biztos.

Ha Dembelének valóban nem sikerül felkerülnie az El Clasico keretlistájára, a válogatott szünetet további pihenésre használhatja, majd április 1-jén végre visszatérhet az Elche ellen a bajnokságban.

Néhány nappal később a Barca ismét megmérkőzik a Madriddal a szezon egyik legnagyobb meccsén, és megpróbálja patthelyzetben tartani, vagy még egyszer legyőzni a Király-kupa elődöntőjének második mérkőzésén, figyelembe véve az 1-0-s előnyt. a Bernabeu múlt héten az első találkozón.

Dembele távollétében Raphinhát és Ferran Torrest próbálta ki Xavi a széleken, vegyes eredményekkel.

Vasárnap azonban Raphinha szerezte az egyetlen gólt a Valencia elleni meccsen, amivel a Barca kilencpontos előnyhöz juttatta a tabella élén.