A Brewers elveszíti a divíziót, de életben marad a rájátszásban a Phillies elvesztésével

Ez hivatalosan Wild Card vagy Bust a Milwaukee Brewers számára.

Az NL Central Bajnokság megismétlésére irányuló törekvésüket a St. Louis Cardinals kedd esti, 6-2-re elveszítette elfojtotta, ezzel lezárva a második félidő ugrását, amely tökéletesen egybeesett a Brewers csapatának két hónapos zuhanásával, amely néggyel vezette a divíziót. játékok július végén.

"Egyszerűen nem voltunk elég jól az egész szezonban ahhoz, hogy megérdemeljük a divízió megnyerését" - mondta Christian Yelich, a Brewers szélsője. „Sokat kapsz a sportban, amit megérdemelsz, és mi, bármilyen okból, nem tudtuk mindent összerakni.”

A Brewers reményei azonban, hogy egy franchise-rekordot jelentő ötödik egymást követő szezonban bejutnak a rájátszásba, továbbra is élnek.

A vereség ellenére a Brewers nem veszített a Wild Card-vadászatban, köszönhetően a Chicago Cubsnak, akik a Phillies elleni 2-1-es győzelmet arattak Wrigley Fieldben, ami lehetővé tette, hogy a Milwaukee 1 1/2 játékkal hátrébb maradjon a Philadelphiával szemben. a rájátszás utolsó helyére nyolc meccs van hátra, amelyek mindegyike hazai pályán zajlik.

„Segít, hogy veszítettek” – mondta Counsell. "Ez ugyanabba a helyzetbe hoz minket, mint holnap."

Így ment a többi NL Wild Card versenyző kedd este:

Padres 4, Dodgers 3 (10 inning)

Miután a kilencedik játékrészben 3-2-re vezetett, a San Diego megszerezte a győztes sorozatot a 10. játékrészben Craig Kimbrel mellett, és most 2 1/2-re vezet a Phillies előtt a második NL Wild Cardért. folt.

A Padresek zsinórban hármat nyertek, és az utolsó 11 meccsükből nyolcat.

Up következő: Csütörtökön, Dodgersben

Valószínű: Padres — RHP Joe Musgrove (10-7, 3.12 ERA); Dodgers — LHP Julio Urias (17-7, 2.25).

Cubs 2, Phillies 1

A Milwaukee Cardinals elleni vereségével a Philadelphia megőrizte 1 1/2-es előnyét a Brewers előtt a harmadik, egyben utolsó NL rájátszásba kerülésért annak ellenére, hogy a Wrigley Fieldnél a hárommeccses sorozat nyitányán kikapott a Cubstól.

Christopher Morel harmadik játékrészének hazai futása korán előnyhöz juttatta a Chicago-t, és ez volt az egyetlen futam, amelyet a Philadelphiában kezdő Zach Wheeler engedélyezett.

Bryce Harper egyenlített a hatodikban egy RBI duplájával, de a Cubs visszavette a vezetést a hetedik helyen Yan Gomes futáspontos duplájával.

A Phillies (83-70) zsinórban hármat, az utolsó 11-ből pedig nyolcat bukott.

Up következő: At Cubs, csütörtök, 1:20 (CT)

Valószínű: Phillies — RHP Aaron Nola (10-12, 3.28 ERA); Cubs — RHP Hayden Wesneski (2-1, 2.45).